III. Yeni Yönetim Yaklaşımları Konferansı

III. Yeni Yönetim Yaklaşımları Konferansı Kaleiçi Rotary

III. Yeni Yönetim Yaklaşımları Konferansı

"Dünün yöntemlerini bugünün dünyasında ısrar eden kişi, yarının işinde olmayacaktır"
J.C. Maxwell

Teknolojinin inanılmaz bir ivmeyle ilerleyişi, sosyal ve ekonomik dokuda yaşanan hızlı dönüşüm, kalıplaşmış iş ve insan yönetim anlayışının kökten değişimini zorunlu kılmaktadır. Gelişimin her an evrildiği günümüz şartlarında başarılı olmanın ve sürdürülebilirliği sağlamanın yolu inovasyon sürecini iyi yönetmek, çalışanların değişen beklentilerini anlamak ve karşılamaktan geçmektedir.

Antalya Kaleiçi Rotary Kulübü olarak bu yıl ikincisini düzenlediğimiz “Yeni Yönetim Yaklaşımları” konferansımız bu konularla ilgili farkındalığı arttırmayı hedeflemektedir. Farklı iş kollarından, farklı konularda deneyim sahibi konuşmacılarımız değerli bilgi birikimlerini ve tecrübelerini, kendilerine özgü sunumlarıyla bizlerle paylaşacaklardır.

KKonferansımıza şirketlerin üst kademe yönetimlerinin yanı sıra orta kademe yöneticiler ve yönetici adaylarını da beklemekteyiz. Aynı zamanda akademik kadrolar, devlet çalışanları, öğretmen, öğrenciler ve değişime inanan herkesin faydalı bulacağına inanıyoruz. Yaptığınız işe, sektörünüze, kendi tarzınıza ilişkin yeni bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız bu konferansı kaçırmamanız gerekir.

Edineceğiniz kazanımların yanı sıra, bu etkinlikten elde edilecek gelir, “Sosyal Hizmetlerden Yararlanmış Gençlerin Meslek Edindirme Programı”na aktarılacaktır. Etkinliğimize katılarak, kazanımlarınızın yanı sıra bu güzel amaca da katkı sağlamış olacaksınız.

16, 17 ve 18 Şubat tarihlerinde Web sayfamızdan sanal olarak yapılacak Konferansımızda görüşmek üzere...

Antalya Kaleiçi Rotary Kulübü